| Alexandra_2056 a întrebat:

Cine credeti ca va cistiga campionatul mondial 2010?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Argentina. Grupa A cred ca va da o echipa ce va merge foarte departe. Uruguay sau Mexic ( sper sa iasa impreuna din grupa ) pot face o figura frumoasa. Au sanse la castigarea trofeului si ele.

| luana1 a răspuns:

Germania urmata de Italia, iar a treia poate fi oricare.

| mk900 a răspuns:

Am mare incredere in Argentina. Atata timp cat Messi nu se accidenteaza, Argentina rupe tot ce ii iese in cale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc spectacolul si deci n-am preferinte. Iubesc intodeauna pe cei mai buni dar si pe cei imediat in urma lor pentru ca i-au propulsat. Iubesc sportivii toti dar as prefera sa nu cuvint.

| Carnatel a răspuns:

Eu cred ca italia din nou sau brazilia si sanse mici paraguay