| alexx102428 a întrebat:

Cine este profesor sau profesoara de Matematica, am o intrebare pentru ei sau ele:
Dintr -o clasa de 32 de elevi cati elevi din cei 32 ar fi mulțumitor sa promoveze examenul de bacalaureat la Matematică?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Macar 30, daca nu este un liceu bun. Daca este un liceu bun, ar fi dezastruos sa nu promoveze vreunul

| LPCTSTR a răspuns:

De ce ai crede ca trebuie sa existe un anumit numar de elevi promovati care sa il multumeasca pe profesor?