| BauBau123456 a întrebat:

Cine-i Mirel și de ce primește atâta atenție?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Mirel din melodia Erikăi este o denumire aleasă pentru a îngloba atât bărbații cât și femeile care dau dovadă de misoginism, răutate, desconsiderare, judecare a femeilor pentru cam orice lucru pe care îl fac.

6 răspunsuri:
| EestiSodalane a răspuns:

Este iubitul Erikăi Isac

| ProdanNatalia a răspuns (pentru EestiSodalane):

Bnu, mirel este un om care nu exista doar vorbește de oamenii că mirel care judecă sau comentează după cum arată, etc.

| EestiSodalane a răspuns (pentru ProdanNatalia):

Voiam să zic că simbolic vorbind e iubitul ei. Sau tatăl ei. Una vreun fost de al ei.

| BobTheCat a răspuns:

Cred ca aceste articole te-ar putea lamuri, daca te referi la Mirel din Targul Magurele: https://www.paginademedia.ro/......c-21500809 si https://www.playsport.ro/......ect-410809

| BobTheCat a răspuns (pentru BobTheCat):

Voiam sa zic Turnu, scuze!

| HotinAlexandra a răspuns:

Te referi la mirel din targu magurele?