| DiannaDi a întrebat:

Cine imi da idei ce mesaje sa trimit de Anul Nou? multumesbig grin

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Mesaje revelion 2010:

Un An Nou Fericit este atunci cand ma iubesti de la inceputul pana la sfarsitul anului. Un An Nou Fericit este atunci cand te iubesc de la inceputul pana la sfarsitul anului.

Iti urez ca in 2010 sa ai un an excelent: un bun inceput in ianuarie, dragoste in februarie, liniste in martie, impliniri in aprilie, distractie in mai, bucurii in iunie, odihna in iulie si august, realizari in septembrie, rezistenta in octombrie, putere de convingere in noiembrie si fericire in decembrie! Sa ai un an 2010 norocos si minunat! La Multi Ani!

2010. Un An Nou, un nou start... Uita ce a fost rau, bucura-te de ceea ce a fost bine! Iti urez din inima sa ai un an bun si norocos. La Multi Ani 2010!

Azi dimineata deschizand fereastra, un inger m-a intrebat ce-mi doresc eu astazi. I-am raspuns sa aiba grija de persoana care citeste acest sms si de familia lui. Ingerii exista, iar cand nu au aripi se numesc prieteni. La Multi Ani!

Sorcova, vesela, Sa traiti, sa-mbatr�niti, Ca un mar, ca un par, Ca un fir de trandafir, Tare ca piatra, Iute ca sageata, Tare ca fierul, Iute ca otelul. La Multi Ani!

Bucuria vine din lucruri marunte, linistea din suflet iar caldura sarbatorilor din inimile noastre. La Multi Ani Fericiti!

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Fie ca Anul Nou sa-ti aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat te-ai gandit vreodata! LA MULTI ANI! Mai multe gasesti la http://www.codrosu.ro/......multi-ani/

| dulc3'maria a răspuns:

Cu tot parfumul florilor, cu toate luminile din lume, cu toate zambetele lumii iti doresc ca visele sa ti se indeplineasca.Sa ai parte de cel mai frumos 2010! La Multi Anilove struck!

| fsdfsd a răspuns:

La Multi Ani si fie ca aceasta zi sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lovitear trenu' fericiri, traznitear fulgeru' iubiri, sa-ti cada-n cap un sac cu bani si un sincer la multi ani!