| Colourss a întrebat:

Cine imi da idei de nume de fetite si baietei?

Multumesc!

8 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Fete: amelia/amalia, adriana, andreea, carmen, catalina, denisa, diana, emanuela, florentina, irina, luciana, oana, camelia, cristima, loredana, madalina, ruxandra

Baieti: adin, adrian, catalin, bogdan, cezar, ciprian, cristian, damian, denis, ianis, dragos, laurentiu, mihai, razvan, madalin, florin, victor.

Sper sa iti placa!

| Nayuky a răspuns:

Nume de fete: Erza
Louise se citeste[Luiz]
Nume de baieti:Gray se citeste [Grei]

scuze ca sunt asa de putine dar astea sunt cele care imi plac mie si sunt din animeuri.

| Bubuletu a răspuns:

Fete:
Maria
Silvia
Loredana
Maricela
Mariana
Mioara
Monica
Silvia
Daniela
Andreea
Andrada
Ioana
Sara
Sofia
Anastasia
Mara
Raluca
Diana
Teodora
Rafaela
Florina
Măriuca
Maruca
Georgiana
Dorina
Irene
Rebecca
Giulia
Dana

Băieți :
Marian
Andrei
Rafael
Florin
Silviu
David
Dorian
Cristi
Răzvan
Călin
Radu
Robert
Ion
Ioan
Marius
Filippe
Dan
Tic
Tiberius
Laur
Vlad
Scuze dacă am repetat unele nume. Funda?

| Colourss explică:

As dori ceva mai special! Si nume noi va rog!

| AndreiDrogaru a răspuns:

De baieti pot fi peste 100... dar uite cateva :
-Edi
-Bogdan
-Alexandru
-Andrei
-Cosmin
-Stefan
-Marian
-Alin
-Vlad
-Florin
-Ionut
-Silviu
-Razvan
-Cristi(sau Cristian)
-Adrian
-Nichita
Si sunt multe foarte multe;)
De fete :
-Anca
-Alexandra
-Lorena
-Flavia
-Sorina
-Luiza
-Roberta
-Silvia
-Andreea
-Cristina
-Adriana
-Stefania
-Marina
-Monica
-Mioara
Sti. de fapt sunt multe ce sa zic hai sa iti dau un site :D http://www.nume-copii.ro/ bafta;) fundita? :o3 plz :D

| Bianca25055 a răspuns:

Cauta aici : http://www.nume-copii.ro/
Sper sa gasesti niste nume frumoase! :)

| coxicool99 a răspuns:

FETE:Abbey,Adela,Alice,Amanda,Adonia,Aisha,Abigail,Adriana,Agata,Bela,Daria,Dalia,Dana,Elisabeta,Elissa,Eliza,Ela,Felicia,Flavia,Georgeta,Georgia,Gabriela,Gianina,Hannah,Iolanda,Madalina,Olga,Dorothea,Despina,Taylor BAIETI:Adam,Barbu,Nattan, Calin, Damian, Ernest, Javier.

| Dyenutza12 a răspuns:

De fetite big grinalya, Raisa, Giorgiana, Diana, Adina, Adnana, Radiana, poliana, Graciela, alice iar de baieti:Bogdan, narcis, alberto, alexandru, alejandro, michel, razvan, adrian.