| Inkutsa a întrebat:

Imi puteti spune si mie care sunt cele mai frumoase nume de fetite? Dar de baietei?

16 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Toate numele sunt frumoase in felul lor.
Numai bine!

| NemNUZ a răspuns:

Daca as avea baiat as alege Nicolas, daca e fetita as alege Simona

| andreiask a răspuns:

Urmeaza botez?

| Inkutsa explică (pentru andreiask):

Nu; p pur si simplu ))

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Fetite:ana,larisa,andreea,livia,ramona,
lucica,alina,
baietei:remus,patric,alex,teodor,matei,andrei,ionut etc

| BlackFuneral a răspuns:

Imi place foarte mult numele Eva Maria, nu stiu de ce dar daca o sa am fetita asa o sa o ii pun numelelaughing

| BellaKiოNana a răspuns:

Fetitze:Gabriela,Angela,Ionela,Adrianna
baietei:Gabriel,Mihaita,Alexandru,Ion
tongue

| dianaaaaax a răspuns:

De fată... Dianalove struck
De băiat. Iustinhee hee

| Sean a răspuns:

Fete: Claire, Andra, Maria, Raluca, Diana, Iasmina, Ramona, Cristina, Alexandra
Baieti: Alex, Andrei, Ionut, Alin, Cristi, Sergiu, Marian, Stefan, Raul

| alexia222 a răspuns:

Mie imi plac pentru fete:Alexia,Andra,Daria,Clarissa,Sabina,Dania,Alexandra, Ane-Mry...iar pentru baietitongueatric, Oliver, Nik, Claudiu, Mihai:*

| Dreamer12345 a răspuns:

De fete: Olivia, Sara, Roberta, Selina
De baieti: Stefan, Bogdan, Matei, Ionut, Cezar. Funda?

| NoNameNoName a răspuns:

Fete: Stefania, Mirela, Natalia, Radmila, Gordana, Mariana, Laura, Raluca, Liliana, Irina, Iustina etc Baieti: Remus, Ioan, Cristian, Daniel, Marcel, Iustin, Alin, Radu, Sebastian...

| 28roxy a răspuns:

Fetitabig grinaria,Larisa,Bianca,Sarah,Denisa Baietel:Antonio, Mario, Darius, Edoard...:XX:

| mVictoria a răspuns:

Fetite: Iasmin, Alesia, Carina
Baietei: Casian, Bogdan, Fabian
astea sunt cateva din favoritele mele.

| InghetataAlbastra a răspuns:

Fetite: Jasmine,Nadia,Jesica,Patricia,Anda,Andra,Lucretia, Alexia
Baietei: Mihai, Marius, Cosmin, Raoul, alexandru. Sper ca te-am ajutat:* FUNDA?puppy dog eyes

| RebeRebe25 a răspuns:

Mie tare imi plac numele de fetita:Olivia,Patricia,Madalina,Magda,Elena,Gabriela,Angela
Iar de baieti:Cosmin,Edward,Cristian, Stefan, Marc, Denis, Ciprian... Sper sa iti placa careva sau daca nu atunci sa ai succes in alegeri! Succes