| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

Cine imi da si mie cel mai frumos status de suparare? Funtita!

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Iubirea doare foarte tare, nu o poti vindeca.Pentru ca e in inima mea.Si crede`ma, e doar durerea mea.Nu cred ca si tu o vei avea!

Surprinzator,dar da.mi-a disparut fericirea.

Lacrimile se scurg pe obrazul infiebantat,gandirea a plecat,amintirile raman,in suflet si pe pamant.

Nu poti opri timpul,nu poti opri speranta.Ea daca vrea se duce,nu iti v-a mai taia calea.

Cuvintele dor,cuvintele de amor, cuvintele grele, cuvintele usoare.Melodiile pe care le ascultam,de tine`mi aminteam!

Zbori peste nori, zbori peste stele, tu stii ca vei fi lumina inimii mele.

2 cuvinte, un singur inteles, de care mereu imi amintesc:Te iubesc!

1 răspuns:
| Ecou a răspuns:

Am eu unu : "am cel mai smecher status de suparare "!