| rapgirl123 a întrebat:

Cine imi da si mie niste replici(pot sa fie si originala ca nu ma suparlaughing) de inchis gura la niste porci de la mine din clasa? dau funda la cele mai tari replici big grin plus votbatting eyelashes pup :*

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Hai jet!
fa pasi pe covoras
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.
Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

:-o inveti intr-o clasa unde sunt si porci? :-o...sau...oh go on nu se poate

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Daca te enerveaza spune`i pe un ton naiv :"Mda...dai cu praf de mers."

| Phaey a răspuns:

Replica mea preferata: "Stii ca esti mai destept cu gura inchisa, nu?" sau "Taci si zambeste." Ma rog. Eu le cam fac pe moment laughing

| Elly_8212 a răspuns:

Pai...uite de ex daca te face proasta poti sa-i spui " A...inseamna ca suntem frati!" laughing Asta e replica mea preferata!

| Elly_8212 a răspuns:

Sau...daca un baiat iti cere contul de facebook sau de hi5 si tu nu vrei sa il daI ii poti spune " Ce frumos ar fi ca facebook-ul sa fie al meu"! laughing)) Atat mi-a venit in minte pe moment happy