| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Cine imi da si mie niste replici de inchis gura?

Răspuns Câştigător
| 9dianaa a răspuns:

Daca tot ma barfiti pe la spate, de ce nu-mi faketi si un masaj?

E dragut sa imprastii atatea zvonuri despre mine, inseamna ca te gandesti des la mine.

Daca ar fi sa fiu tu, mi-as dori sa fiu eu.

Mi0ar placea sa ma duelez cu tine, din pacate nu esti inarmata.

Un tub de fixativ si doua tone de machiaz nu inlocuiesc o frunte.

Prostia n-are limite si atinge multi oameni!

Toti care vorbesc despre mine pe la spate imi comenteaza fundul.

Vezi ca e pe masa un pachet cu "Nu ma intereseaza". Serveste-te din el!

Iau critica la cunostinta si o ignor...

Nu uit aproape nici o fara, dar in cazul tau voi vace o exceptie.

Uite, ia 2 lei doar ca sa te opresti din vorbit.

Linisteste-te, te rog! Am sufifcient timp ca sa te ignor.

Hai sa n ejucam de-a tacututl.Tu incepi!

Ai atentia mea totala, incepand de maine!

Nu m-ar mira daca landa cuvantul "Aroganta" ar exista numele tau si o poza.

O vrei pe Miss Perfectiune? Cumpara-ti o papusa Barbie.
Am probleme cu retinututl numelui tau...Iti pot spune"Taranca"?

Unde ai ascuns butonul Delete?

Inainte sa devi tu cool isi ia Spongebob carnet de soferi.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vin de la tine, toate replicile astea "de inchis gura" or sa para fortate.

| melittlelioness a răspuns:

Conversatia asta se incheie aici, timplul meu e pretios si nu il pierd cu oricine
Inainte sa deschizi gura sa critici ar trebui sa iti speli mai intai dintii

| Anonimulrfrferrf a răspuns:

,,Tarfa eject!,,

| Abrudan2 a răspuns:

Tarfo ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuriiwinking.

Stii ceva draguta? e o mare diferenta intre mine si tine ..Eu nu am sange de tarfa in mine

Stii bine ca n-ai cum sa-mi faci fata, la tine in cap prognoza meteo arata ceata.

Taci din gura! E un cuvant potrivit pentru tine.Inchide-ti gura. Stapaneste-ti ura!
Sau...

Bai femeie? raised eyebrows Nu-ti mai da aere de diva ca esti doar un **** de omwinking

Cine nu ma poate inghiti sa ma suga happy

Cand ma uit la tine si vad ce dume
ai ma gandesc instantaneu ce creier poti sa ai? thinking

Esti expirat un fraier diplomat!winking

pisiiwinking nu fi suparata, daca voiam sa ti-l iau ti-l luam din prima.

Te rog lumineaza-mi ziua happy " Da-ti foc love struck

Taci acolo n-am chef de fraieri!

Heyy tu frumoasa din padurea adormita, nu adormi tu definitiv sa mai scapa de o viata.

Crezi ca ma faci geloasa?,, Neh nu-mi pasa ramai cu nasoala ta.Tee puuupa amica taa `winking

Prea multi prosti pentru o tara atat de mica!

Acum vad prea frumos m-am purtat.
Dragu`meu e clar ti-s-a urcat la cap.winking

Hai sictir maimutowinking!

Fetele care spun multi baietii umbla dupa mine. ar trebui sa stie ca lucrurile ieftine atrag multi clientii.

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.

Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?

Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.

Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.

Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.

Cum de doi oameni asa de frumosi ca voi... au un copil asa de urat?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt... pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.

Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine.

Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el.

Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.

Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune.

Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

Sunt asa de trist fara tine... parca ai fii aici.

Felicitari pentru bebelus... inca nu ai aflat cine e tatal?

Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.

Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.

Te ratacesti mereu in ganduri... e un teritoriu necunoscut pentru tine.

Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.

Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.

Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.

Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.

Acum stim de ce unele animale isi manca copiii.

Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.

Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.

| Ionela_Andra_2000 a răspuns (pentru Abrudan2):

Eu in locul ei iti dadeam funda... Pe mine m-ai ajutat mult. Multumesc :*

| Denyza1234 a răspuns (pentru Abrudan2):

Super mișto sunt rekt-urile tale.
Eu ți-aș fi dat fundă!

| MatteoMathias a răspuns:

Maicata/Taica-tau e asa gras/a ca a fost botezat/a in ocean
Maicata/Taica-tau e asa gras/a ca are poza a4 in buletin
Bunicutau e asa batran ca are biblie cu autograf
Cand te-ai nascut a zis maicata ce comoara, iar taica-tau hai sa o ingropam
Ai o voce frumoasa, nu trebuie sa o irosesti vorbind

| Nicolae_Serban_1994 a răspuns:

Ce iti trebuie tie este sa citesti.Carti multe ce iti vor diversifica limbajul.In afara de asta totul tine de cap...nu de statusuri cocalaresti de messenger.

| Mihalache_Darius_1970 a răspuns:

Sti de la ce vine rect de la gauaza lu... ca e prea nmica

| Lazar_Andrei_1989 a răspuns:

Una iti dau si doi te cara.

| MariusLupsa1998 a răspuns:

Nu era avortu la moda cand te-a facut mata?