| Mihαelα a întrebat:

Cine imi da un link, de unde as putea descarca diacritice romanesti pentru windows 7?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start-control panel- Clock, language and region- region and language- keyboards and language- change keyboards. Ai grija la Romanian prima sa fie Romanian(legacy) care are asa: [ = ă, ] = î,; = ș, ' = ț, \ = â,, =, sau; si. =. sau :Ca sa fie prima ai in dreapta, dupa ce selectezi, move up, dai clic, apoi Apply, ok. Dupa ce setezi ce ti am zis, cand pui de jos de langa ceas en ai tastatura fara diacritice si cand pui ro o ai cu diacritice.
Succes. Funda?

3 răspunsuri:
| Mihαelα explică:

Mulţumesc frumos big grin

| Mihαelα explică:

De ce aceasta privire raised eyebrows big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere raised eyebrows