| aly19223 a întrebat:

Cine imi poate enumera cat mai multe filme in care a jucat actrita Ha Ji Won
cele mai multe nume vor primi fundita
nu vreau sa aud de anumite siteuri voi doar spuneti-mi numele filmelor
si nu incercati sa inventati pentru ca inainte de a acorda funda voi verifica daca filmele chiar exista
asa ca va rog din tot sufletul ajutati-ma sun sigura ca acolo ex cineva care le stie si sunt sigura ca are o inima buna si imi va spune si mie

1 răspuns:
| Shery a răspuns:

Filme sau drame? Eu am vazut-o in Secret Garden prima data, apoi am vazut un film mai vechi de-al ei, Love so Divine. Ba nu, mint! Am vazut-o intai in 100 days with mister arrogant, un super film, merita vazut, dar cand am vazut-o apoi in Secret Garden nu mi-am dat seama ca e ea.
Apropo, stii ca are pagina pe wikipedia? Acolo, la rubrica FilmograpHi, gasesti toate filmele si dramele in care a jucat.