| HaNeul a întrebat:

Cine imi poate spune mai multe informatii despre key de la trupa shinee? am cautat pe google dar nu am gasit prea multe... fwunda:X

4 răspunsuri:
| RuffledOwl a răspuns:

Key este "Diva" trupei SHINee...sau Umma(mama) trupei.
Uneori poate deveni foarte cicălitor dar el încearcă doar sa facă ca tottul sa fie bine.
Ii place fashionul american și de asemenea culoarea roz.
Are un semn la sprânceană dar când se pensează nu se observa.
In Lucifer s-a tuns deși nu prea era sigur ca iosa-i stea bine și în sfârșit debea așteptă sa-i crească parul.
Știe pe de rost o grămadă de dansuri din trupele de fete din ca-pop.
Ii plac copii și copii îl plac pe el.
Nu sunt chestii de baza... poate doar mici curiozități.

| HeartBreaken a răspuns:

Key este " Diva" trupei. El a afirmat in mai multe randuri ca artista preferata din lumea K-pop este CL de la 2NE1. Este foarte cicalitor dar si foarte indraznet. Ii place ca totul sa iasa bine. Stie pe de rost mai multe dansuri ale fetelor din K-pop. In timpul unei emisiuni radio pe care baietii de la Shinee o regizau s-a difuzat piesa Go away de 2NE1, in timpul careia Key a imitato pe tot parcursul emisiunii radio pe CL, gesticuland diferite chestii pe care CL le face in videoclip sau la concerte. Se pricepe de minune sa faca fetele sa-l placa si nu ii place cand cineva il considera " neinteresant" si nu ii da atentie... Este nascut pe 23 septembrie 1991, anul acesta a implinit 20 de ani.

| VampireღOnyx a răspuns:

E nascut pe 23 septembrie
ii place rozul si movul
ii foarte romantic
in general el se comporta frumos cu fetele si stie ce sa le zica
ii plac fetele cu still
nu-i plac persoanele cu 2 fete...
ii direct...
vorbeste mult
ii place sa fie in centrul atentiei
mama lui este asistenta
ii place sa faca cumparaturi cu mama lui.
el este considerat ca o ''mama'' de catre ceilalti membri
:d
funda? te rogsadhappy