| SecretName1234 a întrebat:

Cine imi spune cele mai amuzante bancuri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

Un ohm disperat se adreseaza unui alt ohm de pe strada :
- Nu va suparati! Spuneti-mi va rog unde este fabrica de paine.
- Nu ma supar. Este langa fabrica de confectii.
- Si va mai rog sa-mi spuneti unde este fabrica de confectii.
- Langa fabrica de paine.
{Ohmul nostru nervos intreaba :}
- Bine mah, da fabrica de paine si cea de confectii unde le pot gasi?
{civilul foarte calm :}
- Una langa alta!:)

si uite aicia un site plz funda
http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/seci

1 răspuns:
| mysterious a răspuns:

- John!
- Yes, Sir.
- Adu-mi un pahar cu apa!
- Ok, sir.
- John!
- Yes, Sir.
- Mai adu-mi inca unul.
- Bine, sir.
- John!
- Mai mai adu-mi un pahar cu apa …
- Dar, sir, nu va face bine atata apa …
- John, esti nebun, nu vezi ca arde biblioteca!

Un doctor la plimbarea de dimineata, observa o batranica fumand o tigara pe banca din fata blocului.
Se duce la ea si ii spune: "Nu am putut sa nu observ cat de fericita pareti.Care este secretul dvs?"
Ea: ‘Fumez 10 tigari pe zi"spuse ea. "Inainte sa ma bag in pat fumez un joint mare.In afara de asta, beau o sticla de Jack in fiecare saptamana si mananc numai mancare nesanatoasa.In weekenduri, iau anticonceptionale si nu fac miscare deloc"
"Este absolut remarcabil! Cati ani aveti?"
"34″. raspunde ea.

In timp ce tatal era la serviciu, mama si copilul stateau pe acasa si isi vedeau de treburi. La un moment dat, mama doreste sa vorbeasca la telefon cu tatal, insa constata ca a ramas fara credit.
- Suna-l si tu pe taica-tu si vezi cand ajunge acasa.
Dupa vreo 3 minute
- Am sunat mama dar raspunde o tanti si nu vrea sa mi-l dea la telefon.
Se face seara si barbatul ajunge acasa. Nevasta infuriata pana la culme, se duce direct la el si ii scapa 2 palme.
- Pentru ce au fost astea femeie?
- Gigel, vino si zi-i lu tati ce spunea femeia aia!
- "Pentru moment abonatul nu poate fi contactat, va rugam reveniti."