| Renesmee1 a întrebat:

Cine imi zice cele mai amuzante bancuri primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Nameツ a răspuns:

Ce zic picioarele unei curve cind aceasta moare?
-in sfirsit sintem impreunabig grin

Discuţie între două blonde:
− De ce schimbi, dragă, scutecul copilului o dată pe lună?
− Păi tu nu ai văzut că pe scutec scrie "pînă la 10 kg"?

- Domnule doctor, cred că am probleme cu ochii.
- De ce credeți asta, domnule?
- Păi, de când m-am căsătorit nu mai văd un ban prin casă.

Soţul şi soţia privesc un film de groază. Deodată la ecran apare o sperietoare.
Soţia: Oii mamaaa!
Soţul: Nu da, seamănă.

Profesoara: Care este opusul râsului?
Bula: S.xul.
Profesoara: Bulă, cum poți să spui asta?
Bulă: Păi râsul este: ha ha ha și s.xul este: ah ah ah!

Un doctor întreabă pacientul:
- Poftă de mâncare aveți?
- Cîteodată am, câteodată n-am!
- Și când nu aveți?
- După ce-am mâncat

(sori daca ti se par indecente)

5 răspunsuri:
| oana1238105 a răspuns:

Doua vecine se intalnesc intr-o dimineata.
- Ce-i cu tine, draga, esti bolnava?
- Nu, de ce intrebi?
- Am vazut azi-dimineata doctorul iesind din apartamentul tau.
- Si ce? De la tine au iesit trei soldati. Te-am intrebat eu daca a izbucnit razboiul?

Bunicul il intreaba pe nepotel:
- Cum il cheama pe neamtul ala mic care imi tot ascunde lucrurile?
- Alzheimer, bunicule!

Tiganca se duce cu tiganul la doctor. Doctorul o consulta de sus pana jos si ii zice:
- Doamna, v-am consultat, deci am ajuns la concluzia ca aveti laringită si cistită…
Se duce afara, tiganul o intreaba:
- Hai fa, ce ti-a mai spus doftorul?
- Pai, a spus ca e lărgită, dar cinstită …

O batrana intra in cabinetul doctorului: – Doctore, nu stiu ce sa ma fac, de la o vreme am gaze la stomac, trag vanturi tot timpul. Noroc ca le trag fara zgomot si chiar fara miros. Orisicat, e deranjant. Uite, de cand am intrat in biroul dumitale, am tras cel putin 10. Doctorul ii da niste pastile si ii recomanda: – Luati pilulele astea de 3 ori pe zi si veniti luni la control. Vine baba dupa o saptamana si zice: – Nu stiu ce mi-ati dat, dar acum "vanturile" mele put ingrozitor, insa au ramas la fel de silentioase. – OK, zice doctorul, acum ca v-am desfundat sinusul, hai sa vedem ce putem face cu timpanul.

O tipa la doctor:

-Domnule doctor, stiti am o problema. nu-mi ajunge numai barbatul meu…

- Se poate, sinteti tinara, este normal, se mai intimpla,.mai luati-va un amant.

- Pai stiti, mi-am luat.

- Si tot nu va ajunge?

- Pai sa vedeti, nu.

- Se poate, sinteti tinara, este normal, se mai intimpla,.mai luati-va unul.

- Pai stiti, mi-am mai luat.

- Si tot nu va ajunge?

- Pai sa vedeti, nu.

- Se poate, sinteti tinara, este normal, se mai intimpla,.mai luati-va unul.

- Pai mi-am mai luat…

- Si cum cu un barbat si trei amanti tot nu va ajunge?

- Pai sa vedeti, nu.

- Ei mai luati-va un amant!

- Pai mi-am mai luat.

- Si tot nu va ajunge?

- Pai nu!

- Ei atunci e grav…

- O domnule doctor, va rog da-ti o adeverinta ca sint bolnava, ca barbatu-meu zice ca sint curva!

daca te-am ajutat imi dai funda?

| pinguluk a răspuns:

In padure, intr-o zi se intalneste iepurasul cu vulpea si-i zice: - Vulpito n-ai vrea sa facem si noi ceva? - Mi-ar placea dar vreau sa raman virgina. - Nu-i asta o problema, cunosc eu pe cineva care te poate coase la loc. Asa ca cei doi se pun pe treaba si dupa aia iepurele o duce la un arici care o coase la loc. A doua zi lupul ii propune acelasi lucru. - Mi-ar placea dar chiar vreau sa raman virgina. - Nu-i asta o problema, te duc la un prieten si te coase la loc. Vulpea accepta iar apoi lupul o duce la arici si acesta o coase din nou. A treia zi si ursul ii propune. - As vrea dar vreau sa raman virgina. Ursul ii spune acelasi lucru ca si ceilalti doi, iar dupa ce-si termina si el treaba o duce si el la arici. La care ariciul suparat: - Daca stiam ca esti asa cu*va iti puneam fermoar! - Alinuta, fii draguta si fa-i o baie fratelui tau. Dupa vreo juma' de ora tatal intra in baie... Alinuta il tinea de urechi pe fratiorul sau si il tragea prin apa. - Alinuta, mai pune mana si mai freaca-l si tu. - Ce-ai innebunit, vrei sa ma oparesc? Intr-o seara, toti fratii Alinutei radeau, doar Alinuta plangea. - De ce plangi Alinuta? intreaba tatal. - Fratii mei au aruncat-o pe mama de la balcon! spuse Alinuta printre suspine. - Si tu de ce plangi? - Nu am vazut faza!

| KaRa23S a răspuns:

Unul a cazut de pe scara si a murit, iar Bula era singurul martor. Politia il intrebare : Bula, dar cum s-a intamplat? Care au fost ultimile cuv?
La care bula: -Bula, in piz.a matii, nu mai misca scara!

| InvizibLeUser a răspuns:

Uite un site de pe care poti citi niste bancuri amuzante. http://www.bancuri.net/

| Urii a răspuns:

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie.

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

Un caine merge prin desert si spune: Daca nu gasesc un pom, fac pe mine!

-Stii bancul ala cu iepurele in baie?
-Nu!
-Nici eu, ca usa era inchisa.

Cand m-am nascut aveam doua variante : sa fiu baiat sau fetita. Am ales-o pe prima ca am preferat sa termin de supt dupa 1 an decat sa ma apuc de la 14.

- Cand cer baietii mana fetelor?
- Cand s-au saturat de-a lor.

Anunt in ziar:"Angajam clovn, rugam seriozitate"

Stiti varianta scurta de la SCRISOAREA 3
- Tu esti Mircea?
- Nu.

Un om avea un cal negru si unul alb!
K sa-i deosebeasca, la unu i-a taiat coada!

Profesoara:
- Cine se crede prost sa se ridice in picioare...la care un elev s-a ridicat
Profesoara:
-Mai, tu chiar esti prost?
Elevul:
-Nu, dar mi-a fost mila sa va las doar pe d-voastra in picioare.