| catalin011 a întrebat:

Cine imi zice si mie o intamplare fantastica din viata lui sau din propria imaginatie?

4 răspunsuri:
| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat dar, ca de obicei nimeni nu ma crede!
Deci eu sunt o fana Mj si impreuna cu alte fete am facut spiritism! Toate bune si frumoase pana cand noi am inceput sa zicem: ''Mj daca traiesti da-ne un semn''! Noi am crezut ca nu se intampla nimi si cand ne-am uitat pe cer i-am vazut chipul uitandu-se la noi dintr-o parte! Dar, cum am spus mai sus....nimeni nu ma crede!

| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

Inca o intamplare: Eu am avut hamsteri.Si intr-o zi a murit o hamsterita! Cand a venit seara eu am iesit afara..pt ca era vara.Si nu aveam ce sa fac! Si dintr-o data am vazut o chestie stralucitoare... fantoma hamsteritei mergand si uitandu-se la mine! A stat asa cateva sec dar a disparut! crying! Dar nimeni nu ma crede!