| Pop_David_1998 a întrebat:

Cine ma poate adauga in grupul oficial Junimea pe facebook, dau funda

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu te inscrii si astepti sa fii acceptat? Pur si simplu.Tu in care grup vrei? Ca vad ca sunt mai multe.

| 愛日本 a răspuns (pentru darrio2007):

Nimeni nu se mai poate inscrie deoarece e secret. Daca il cauti nu o sa-l gasesti

| darrio2007 a răspuns (pentru 愛日本):

Si care este cel secret? Daca era secret de ce el spune ca este pe Facebook?

| 愛日本 a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru ca exista grupuri secrete pe facebook, de exemplu vrei sa faci un grup cu familia sau ceva pe care nu trebuie sa-l vada toata lumea.Restul pe care le vezi daca cauti sunt fake-uri. Un grup pe facebook poate deveni secret dupa un timp sau dupa numarul de membrii astfel incat doar un membru sa te poata adauga, tu nu o sa il gasesti daca e secret.

| darrio2007 a răspuns (pentru 愛日本):

Se numeste grup inchis.Din cate stiu eu.Dar ai dreptate.

| 愛日本 a răspuns (pentru darrio2007):

La mine scrie Grup secret laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru 愛日本):

Eeee! Asta e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Exista grup deschis, grup inchis si grup secret, cel secret poate fi gasit doar de catre membri big grin

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Grupul Junimea este inaccesibil celor care nu ar face nimic daca ar intra acolo. Oricum daca vrei sa intri posteaza pe pagina lor, arata-le ca daca vrei sa intri vei fi si de ajutor. Nu cere pomana (fara suparare).