| mont a întrebat:

Cine se plictiseste? (Ca si mine) Ce faceti cand aveti prea mult timp liber?

17 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vizionez filme documentare.

| T0T a răspuns:

Il pierd.

| mont explică (pentru T0T):

Cum?

| T0T a răspuns (pentru mont):

Nu ti-ai dat seama? Chiar acum il pierd. Pe TPU desigur laughing mai pun o melodie mai vorbesc cu cineva si aia e.

| KamaSutra a răspuns:

Intru pe TPU, ascult muzica sau ma cert cu lumealaughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pe facebook sau pe diferite site-uri, in principiu cand n-am nimic de facut, chiar daca sunt acasa, in autobuz, pe strada, in oras, pe munte sau pe plaja intru pe internet. Slava tehnologiei!

| mont explică (pentru DarkOrbitMoon):

Si eu am internet oriunde big grin din fericire. Din pacate insa nu am multa lume ca si prieteni pe facebook sau prea multa activitate nici acolo cand e plictiseala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Naspa de tine. pe munte sau la mare sa pierzi timp pe net. aiurea

| mont explică (pentru anonim_4396):

De ce consideri pierdut aiurea timpul petrecut online?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Eii, nu ma refeream ca stau non-stop. Asa vreo 10 minute merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mont):

Nu am explicat eu bine. mi se pare aiurea cand te duci la mare la munte, locuri frumoase in general, unde te poti plimba 24/ 7, ai ce sa exporezi, sa stai pe telefon. altfel e in autobuz, acasa, etc.

| mont explică (pentru anonim_4396):

Si acolo ai nevoie de internet doar motivele/momentele difera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mont):

Ai dreptate. dar totusi. eu an de an iarna plec 4 zile la munte si vara un weekend la mare. las telefon laptop, orice acasa. ma duc sa uit de toti si toate, daca stau sa car telefonul dupa mine, se gaseste cineva sa ma frece la icre mereu. asa macar stau in liniste.

| mont explică (pentru anonim_4396):

Depinde si daca mergi singur sau nu, ce program ai in acele zile de concediu/vacanta, daca trebuie sa cauti diverse lucruri de care ai nevoie acolo prin internet, spre exemplu cluburi, program la cinema, muzee, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mont):

laughing, nu imi trebuie net sa stiu ceva, am omul care le stie pe toate, e la "ora" cu toate. oricum, inteleg ce vrei sa zici.

| edit28 a răspuns:

Raspund intrebarilor stupide.

| mont explică (pentru edit28):

Buna idee, deseori si eu fac asta big grin