| With0utName a întrebat:

Cine se pricepe foarte bine la calculatoare, internet exlorer etc?

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Da noile versiuni de Internet explorer nu te mai lasa sa editezi asa sursa. salvezi prima oara pagina html(web cum ii spui tu) in pc tau si dupa care ii dai "deschide cu notepad" la pagina salvata si asa poti sa o editezi la tine in pc

10 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Ce probleme ai cu pc-ul sau cu internet exlorer?

| With0utName explică (pentru crynys):

Cu internet explorer

| With0utName explică (pentru crynys):

Cand vreau sa creez o pagina web, dau la vizualizare si sursa dar nu ma lasa sa mai editez notepad-ul. Sa pun marcajele... si nu mai stiu cum sa dau sa mearga

| With0utName explică (pentru crynys):

Unde dau "deschide cu natepad"? Ca nu gasesc

| With0utName explică (pentru crynys):

Sau daca intalez o alta versiune, crezi ca merge?

| crynys a răspuns (pentru With0utName):

Sau "deschide cu." selectezi "alege program" si iti apare o fereastra unde selectezi tu notepad. Nu, nu cred ca o sa mearga daca instalezi alta versiune.

| With0utName explică (pentru crynys):

Nu merge sad

| With0utName explică (pentru crynys):

Multumesc oricum

| crynys a răspuns (pentru With0utName):

Poate programul asta te ajuta http://www.pagebreeze.com/ sau cauta alt editor de html care sa fie free

http://www.google.ro/......tp?/search
Succes

| With0utName explică (pentru crynys):

Merci !

| crynys a răspuns (pentru With0utName):

Da noile versiuni de Internet explorer nu te mai lasa sa editezi asa sursa. salvezi prima oara pagina html(web cum ii spui tu) in pc tau si dupa care ii dai "deschide cu notepad" la pagina salvata si asa poti sa o editezi la tine in pc