| Bianca_4346 a întrebat:

Cine stie care este numele adevarat al actorului ce il interpreteaza pe Balink in serialul:fara sani nu exista paradis? am cautat dar nu gasesc...multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| Jupiter a răspuns:

Emerson Yañes

12 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Emerson Yañes l-am cautat si eu si l-am gasit la informatii.Auzi te rog da un mess cu id tau pe privat ca eu nu am rezolvat nimic cu idle

| Bianca_4346 explică:

Alle529... dar nu seamana deloc...saddaca tu gasesti o poza...

| Bianca_4346 explică:

@cpbv:actorul este aa pe care l-a zis Jupiter... fara suparare...

| alle529 a răspuns:

Nu il gasesc nici eu!sad

| oana_3034 a răspuns:

Juan Diego Sánchez asta e:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si u te uiti la Fara sani nu exista paradis? aaa... e cea mai tare telenovela m-am uitat aseara. ai vazut Bayron a murit si Balink crying mie mi-au dat lacrimile eu traiesc in filmul ala love struck aaa. Catalina (Carmen Villalobos) Bayron (Juan Diego Sanchez) Dna Hilda (Catherine Siachoque) Yesica (Maria Fernanda Yepez) Lorena (Aylín Mujica) Martinez (Guillermo Quintanilla) da pe Balink chiar nu stiu cum il cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e Emerson Yanes si oana Juan Diego Sanchez e Byron... ce pacat ca a murit... mi-au dat lacrimile cand am vazut episodul era cel mai frumos din filmbig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emerson Yañes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Emerson Yañes ca am cautat poze cu numele asta si este el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine rasp lui jupiter

| cpbv a răspuns:

Cu tot respectul, dar in serialul despre care zici tu nu exista nici un Balink. Nici in original, nici in versiunea de acum de pe Acasa TV.
Cast-ul originalului il gasesti la adresa http://en.wikipedia.org/wiki/Sin_Tetas_No_Hay_Paraíso
Cast-ul versiunii de pe Acasa TV il gasesti la adresa
http://en.wikipedia.org/wiki/Sin_Senos_no_hay_Paraíso