| RecycleBin a întrebat:

Am 2 intrebari despre serialul:fara sani nu exista paradis.:
1.catalina avea breton cand era intinsa pe jos si moarta?
2.catalina i-a spus lui pelambre ca jessica este imbracata...[cum i-a spus], dar de fapt ea era imbracata asa.de ce a vrut sa moara?crying

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

1. da avea breton pentru a semana cat mai mult cu jessica si sa il induca in eroare pe pelambre
2. da ai dreptate insa dupa cate i s-au intamplat nu prea mai ai acea forta de la inceput sa lupti sa iti faci viata.mai ales faptul ca mama ei era cu albeiro a distrus-o de tot, insa mama ei a gresit f mult pentru ca in primul rand conteaza copii apoi ceilalti.In ceea ce priveste faptul de ce a vrut sa moara consider ca din cauza tuturor problemelor prin care a trecut, insa finalul neasteptat da sansa fiecaruia sa interpreteze asa cum doreste.
cu toate acestea a fost o super telenovela si abia astept sa o revad:X:X

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Da avea!

A vrut sa o omoare ca sa scape de neplacerile care le avea, nu mai avea rost sa traiasca deoarece Jessica i l-a luat pe mosul ala[i-am uitat numele] si inainte sa o omoare ea i-a zis lui Pelambre ca treebuie sa o omoare pe jessica dar de unde ca ea s-a deghizat in Jessica si a murit ea!

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pentru ca si-a dat seama ca exista paradis si fara sani dar era prea tarziu ca sa mai indrepte greselile facute pentru ca a condus-o ambitia mult prea departe facand lucruri de care ea si-a dat seama abia la sfarsit ca a gresit si nu mai putea sa indrepte absolut nimic.Si-a pierdut mama si iubitul din cauza ambitiei nestapanite pe care o avea si aceea de a-si pune sani.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si da.Catalina avea breton

| Диана a răspuns:

Buna happy
1. Da, parca Catalina avea o peruca roscata atunci cand era moarta
2.Aici nu mai stiu laughing Doar Catalina stie thinking