| Prajitură a întrebat:

Cine stie cel mai bun site de unde pot downloada subtitrari pentru filme? va rog! Dar unde pot gasi cu siguranta subtitrare pentru orice film. Multumesc.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe http://subtitrari.exsto.ro/ . Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Succes! ;)

| virusz a răspuns:

Subtitrari pentru orice film nu ai cum sa gasesti pe nici un site daca ele nu exista:)), si in general cam toate site-urile de specialitate au aceleasi subtitrari.
Eu iti recomand www.regielive.ro -daca nu gasesti aici o subtitrare nu ai sanse nici pe celelalte site-uri.
Bafta!