| Crisu_Cristina_1998 a întrebat:

Cine stie teste de matematica clasa a 6-a cu fractii...verisoara mea da test si are nevoie de cateva pareri...va rog cat mai repede ea da testul maine:*

4 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Si vrei sa o meditam?

| Crisu_Cristina_1998 explică (pentru victorandrei):

Daca esti orb si nu ai vazut nu am zis ca e nevoie sa o meditezi am zis doar daca stiti un site folositor atat

| victorandrei a răspuns (pentru Crisu_Cristina_1998):

Daca esti proasta mai citeste de 10 ori si subliniaza "site" daca il gasesti.

| Maddiex3 a răspuns:

Am gasit un site folositor : http://www.didactic.ro/......cls-a-vi-a

Descarca fisierul.