| Gelu333 a întrebat:

Cine va castiga Campionatul Mondial?

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Mi-as dori Olanda. Dar cred ca Germania are sanse mai mari. Deci, merg pe Germania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi că pe TPU sunt arhangheli, prooroci, vrăjitori sau ceva de genul care să-ţi ghicească ţie cine va câştiga Campionatul Mondial?
Toate răspunsurile pe care le vei primi vor fi doar opiniile unor useri şi nimic altceva.
Nimeni nu ştie, sau cel puţin aşa cred, cine va câştiga CM.Mereu o să apară surprize. Exemplu? Costa Rica. A reuşi să meargă mai departe dintr-o grupă cu 3 campioane mondiale. Ba mai mult a ieşit pe primul loc fără nici o înfrângere.Surprinzător,nu?

| Robieski a răspuns:

O sa-ti spun cand se termina... ok? laughing

| alin1317 a răspuns:

Brazilia

| Eugen866 a răspuns:

Sper ca brazilia