| Love_Stefan_1995 a întrebat:

Cine vrea sa intre sau sa ma ajute sa fac o echipa de Fansub animeuri si filme coreene? contactati-ma la ID: jm34lv (se cauta traducatori encoderi si web designer)

3 răspunsuri:
| Love_Stefan_1995 explică:

Si te simti mai bine acum?laughing daca nu te intereseaza pastreaza-ti parerile pentru tine!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Love_Stefan_1995):

Am dreptul la opinie şi mă pot exprima liber. Care-i problema?

| Love_Stefan_1995 explică (pentru Woodenpints91):

Exprimati-o la fel de liber in alta parte, era cumva intrebarea "ce parere aveti de."."?" nu cred; _)