| TJohannaB a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?

Te invit să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.

2 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Vezi ca Stela a pus o intrebare asemanatoare pe site, unde deja au fost date peste 480 de raspunsuri si mergi si tu Biby si voteaza acolo, pentru a-ti exprima punctul de vedere privind userul care merita sa primeasca acest titlu onorific de USERUL ANULUI.
Eu l-am propus pe Bacemi si cred ca raspunsul meu se afla pe pozitia 483, explicand de ce am opiniat pentru aceasta propunere.
Multa sanatate si voteaza si tu persoana pe care o apreciezi cel mai mult pentru munca desfasurata.

| carminaburana43 a răspuns:

Il propun pe utilizatorul @Bacemi pentru ca mereu a fost impartial si nu a judecat pe nimeni! Este un baiat foarte de treaba si cu mult bun simt! Are toate calitatile necesare!

Manifesta intelegere si empatie fata de problemele cuiva si in afara raspunsurilor la intrebari TPU prin mesaje adresate la persoana respectiva in cauza.