| Bionicle a întrebat:

Cineva a zis odata,,Regula de aur este ca nu exista nici o regula de aur''
Regulile sunt facute pentru oameni, nu oamenii pentru reguli. Asta e raspunsul care l-am gasit, dar tot nu am aflat ce inseamna.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Nu exista regula care poate fi respectata cu strictete in orice situatie. Fiecare regula are anumite situatii exceptionale in care incalcarea ei e permisa, justificata sau chiar necesara.

1 răspuns:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

"Ce tie nu îți place altuia nu ii face". Iată o regula de aur. Si cred ca ar putea fi pusa in practica daca îți convine, daca nu mai bine zici ca nu exista.