| Frank51 a întrebat:

Cineva student la Unitbv? La camin se intra pe medie sau cum?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Daca ti neaparat sa intrii la camin poti sa vorbesti si in particular cu asta care se ocupa de camin ii dai si tu ceva nu ai fi nici primul nici ultimul. In camin e misto daca nu te intereseaza ca stati 4 in camera, paturi suprapuse si spatiu ca sa faci nimic in camera plus ca nu stii cu cine ajungi. Daca ai optat pentru camin atunci cand te-ai inscris o sa apari afisat cand posteaza lista cu cine intra. Anul trecut au pus-o destul de tarziu gen daca nu intrai poate nu ai timp sa-ti gasesti in alta parte la timp. Scrie pe site si trebuiau sa-ti zica cand ai fost ce criteriu de selectie au. Daca nu ma insel cei intrati la fara taxa platesc mai putin si au avantaj la intrare si parca sa zic ca se ia si dupa medie insa nu stiu 100% eu nu stau la camin. Btw daca nu intrii acolo mai e un camin privat aproape de dealul mori(e aproape de facultate) incearca si acolo am uitat cum ii zice din moment ce nu m-a interesat big grin

| Kayn221 a răspuns:

In primul an se intra pe baza locurilor disponibile, apoi daca ai medie mare poti intra si platesti mai putin decat in primul an.