| 4evergentleman a întrebat:

Cocaina te face sa devii mai sociabil sa scapi total de inhibiții? Eu am potențial dar sunt tăcut din anumite cauze necunoscute nu știu dacă de la depresie dar știu că am potențial pe care nu l-am descoperit din cauza unor blocaje psihologice (probabil),adică aveam momente când eram eu într-un mod paradoxal sociabil deși eu la baza sunt tăcut! As face,lua orice numai să fiu mai sociabil,nu mă pot acepta ca fiind asocial nu mă regăsesc,identific cu EUL meu,și un om tăcut nu poate impresiona pe nimeni e văzut ca un prost/nebun/handicapat in societate un om mai tăcut! Ce drog te poate face mai sociabil? Blunt-ul? ( Marijuana)? Alcoolul? Probabil îmi veți spune feedback-ul clișeic sa mă acept așa cum sunt,dar nu pot! Fiindcă vad că toată lumea e socială si cei cu IQ mic,retardații mintali până și ăștia sunt sociabili și au haz și nebunii,eu nu înțeleg de ce sunt tăcut și retras că psihoza nu am,schizofrenie nu am și nici autism că am întrebat medicii doar anxietate și depresie am,ce e drept sunt in stadiu serios dar și alții au și tot sunt sociabili, au viața socială! Maică-mea avea IQ-ul mult mai mic decât al meu și era sociabila,taicămeu la fel nu era așa sociabil dar mai sociabil decât mine,cum pot fi atrăgător, interesant fiind mai tăcut? Ce e de neînțeles și sunt nedumerit de ce înainte nu mă afecta/deranja acest fapt,și acum parca mă chinuie aproape că nu sunt sociabil!? Un user mosotti care e un user extrem de inteligent zicea că așa rămâne un om tăcut,medicul meu și el mi-a zis la fel,atunci ce naiba sa fac,că un bărbat daca nu e sociabil nu e perceput ca fiind bărbat e perceput ca fiind prost/tâmpit/pampalau sau nebun! As lua și droguri numai sa nu mai fiu așa mereu depresiv și retras,tăcut! Ce ar ajuta pe dopamina și serotonina? Mă întreb mereu de ce sunt tăcut,din toată familia tocmai eu! Vad că unii pe care ii cunosc și erau mult sub nivelul meu la învățătură sunt sociabili deși erau repetenți,unii chiar dețin bines de tot arta seducției la agățat și artă conversației și erau efectiv praf la învățătură,eu care eram ok vad că sunt praf pe plan social cu interacțiunea socială,socializează,relațiile interumane! O depresie nu te aduce in halul asta oricât de gravă ar fi,ar putea coexista o tulburare de personalitate de sunt mai tăcut? Cu unii sunt mai ok dar se găsesc rar astfel de oameni! O fi că nu m-au educat părinții cum trebuie de mic și se băteau de fata cu mine și făceau mereu scandal? Asta sa fie cauza principala? Sunt un tip masiv as putea sa fiu impunător,la bătaie nu sunt fraier deloc dar nu simt nevoia sa comunic,parca de multe ori nu mă interesează, alteori mă afectează că nu sunt sociabil e bizar!
Eu m-aș potrivi cu o fata mai tăcută? Dar unde sunt,exista fete frumoase tăcute? Că văd că toate fetele sunt sociabile și au multi prieteni/prietene,nu vad o fata mizantropă,solitară toate au cunoștințe. Cum as putea sa câștig o bătaie daca sunt într-un context cu un băiat și o fata și trebuie să o cuceresc cum îi iau fata lui x că e sociabil că nu cred că am șanse să mă placa pe mime in detrimentul ăluia sociabil, dar daca un băiat ar face mișto de mine de fata cu o fata la un date în 3 cum as putea sa ii dau rect? Sa ii dau reversul elegant? Că eu de regulă ii fac revizie tehnica la dantura laughing oameni de genul care se comporta așa ar merita bătuți? Care te pun într-o lumină nefavorabilă? Voi cum ați proceda?

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub nici o forma sa nu te atingi de coca! Coacaina iti da dependenta inca de la primele utilizari si in plus cand nu mai ai devi maniaco-depresiv. Si cum tu deja esti depresiv, situatia ta va deveni si mai grava. Nu fi prost! Eu am fost rugat cu coca, si nu am vrut sa trag. Puteam sa trag pe gratis, dar nu am vrut. Lasa-te de aparate si nici nu te mai gandi la droage! Nu te distruge de unul singur!

| 4evergentleman explică (pentru anonim_4396):

Și atunci ce sa fac bro că atracție la femei am dar sunt tăcut, nu dețin arta seducției sunt plictisitor! Alea îți dau o stare de euforie și devii sociabil! Eu sunt supărat mereu și de aia sunt așa cred, am depresie urâtă, parșivă

| anonim_4396 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Iarba, daca n-ai tras niciodata, o sa iti dea filme urate si o sa iti distruga creierii si mai rau. Eu am bagat iarba si hasis, atat. Nu mi-s-a parut uau. Mai bine baga 4-5 beri sa vezi ce efect au

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-i băgai mințile în cap ca asta o ia pe arătură

| 4evergentleman explică (pentru anonim_4396):

Așa e personalitatea mea nu cred că mai pot schimba asta, e ceva nativ cu care te naști

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Am luat-o de mult pe arătură de când joc la păcănele laughing

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru 4evergentleman):

Câți bani bagi în așa ceva?

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

De te nenorocești, de nu mai ai nici de mâncare, am pierdut și ieri îmi merit soarta, e ciudat că nu am tupeu sa mă sinucid că eram mai câștigat dacă eram mort decât viu

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru 4evergentleman):

Frate trebuie sa renunti la aparate și sa nu te apuci Niciodată de droguri ca este jale și nu-i de joaca și glumit cu asa ceva ai grija cu drogurile eu cunosc și știu foarte enorm de bine mulți cum au ajuns din cauza la alea mi-am pierdut prieteni din copilărie cu rahaturile alea erau zombi stăteau în piciore inconștienți de ei... Multe...

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Bag pl in ele de aparate m-au distrus

| anonim_4396 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Doar el singur se poate salva. Noi putem doar sa ii dam sfaturi. Dar el parca vrea sa se auto distruga. In loc sa isi faca bine, vrea sa isi faca rau

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru 4evergentleman):

Și eu la la fel bag... In ele de droguri și aparate cine morți lor le-au învientat ca nenorocești oamenii pe capete și le distruge sănătatea și viețile

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate el vrea sa nu mai bage bani în rahaturile alea da uite ca și el este prost rău nu-și da seama că-și distrugea viața

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Yoga ajuta la detoxifiere ca idee gen...da mai știu eu acum face el. Fața la șpagatu

| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Înțeleg că te afli într-o situație gravă, însă o vei agrava și mai tare recurgând la astfel de metode. Îți recomand să vorbești cu un psiholog, este o alternativă cu mult mai sănătoasă. Tu crezi că oamenii care consumă astfel de substanțe devin mai sociabili? Nu. Totul ține de abilitățile tale de comunicare, însă sunt sigur că ai putea discuta cu persoane, dacă ai vrea. Nu sunt omul potrivit care să îți spună dacă ai depresie sau nu, dar roagă-te să nu ai așa ceva. Cât despre fete, nu este nevoie să furi fata nimănui. Nu îi impui acel sentiment de siguranță prin faptul că bați pe cineva, sau cel puțin nu oricărei fete. Ai câteva nedumeriri și întrebări în legătură cu situația ta. Este de înțeles. Revin la prima idee și îți recomand din nou să ajungi și pe la un psiholog. Merită încercat.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Frate problema ta este aparatele dacă nu renunti la rahaturile alea om nu te faci sa ști bine asta și dacă o dai în droguri ai belit **** rău de tot eu țiam zis

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Asta îți mai lipsea Cocaina? Te faci ști cum? ce ai frate termina cu prostile renunță la aparte ca o sa te distrugă de tot.

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu are legătură cu păcănele ci cu faptul că nu pot sa mă acept că sunt tăcut

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru 4evergentleman):

Pai și cum vorbești atunci? Tu când te duci la magazi faci semne?

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu sunt chiar așa de tăcut nebunule dar nici sociabil, parca fac parte din lumea Old Scholl nu asta de tâmpiți și tâmpite

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Noapte bună ma pun la somn mâine munca aveți grija la aparatele alea și drogurile alea ca nu este nici de glumit nici de joaca și alte prosti nu va apucați de droguri în speranța că faceți bine o sa va distrugă sa atâta și după jale jale jale rău de tot aveți drija la prostile alea și nu va apucați Niciodată de droguri marijuana sau mai știu eu ce speci de drogrui mai sunt...

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Noapte buna boss

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru 4evergentleman):

Nu te apuca de prosti boss noapte bună.