CONCURS: Ce pereche de pantofi ti-ar placea sa castigi?

Dragelor, pentru ca ne dorim sa marcam inceputul primaverii, va invitam la un concurs alaturi de prietenii de la Azaris.

Asadar, profitati de ocazie, iar Ziua Femeii v-ar putea prinde cu o pereche noua de pantofi. Alege perechea care ti se potriveste de pe site, lasa-ne link-ul si spune-ne unde si cu ce ocazie i-ai purta.

Pe 8 martie, alegem castigatoarea prin tragere la sorti. Ea isi va alege premiul dintre aceste modele. Mult succes!

P.S: Baieti, ca de obicei, nu suntem restrictivi. Puteti participa si voi la concurs, in numele unei surori/prietene/iubite/sotii.

Alexandra - TPU

148 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt unii din preferații mei: http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-cu-toc-3999332
Merge la o ținută de zi, în orice împrejurare.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
as purta cu mare drag pantofi cu toc, dar sanatatea mea nu imi permite, asa ca as opta pentru balerini, si i-as purta cu mare drag peste tot.
http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-5058119
O primavara frumoasa sa aveti si realizari frumoase:)

| Ea12345 a răspuns:

Preferatii mei au fost de departe acestia: http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577
Intotdeauna am fost innebunita dupa balerini si i-as purta oricand, cu orice! Mi-ar face o deosebita placere sa-i castig.

| positivity a răspuns:

Sinceră să fiu, mi-au rămas întipăriți în minte acești pantofi: http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-cu-platforma-4655288
Fiind o fire mai simplă, însă totuși excentrică, cu siguranță i-aş purta la un bal, sau la o întâlnire.
Însă, că tot vine banchetul peste câteva luni, mă gândesc că aş putea asorta acești pantofi cu o rochie de culoarea albastru metalic.

| Nastia a răspuns:

Imi plac mult balerinii.Sunt inalta si nu pot sa port tocuri.
http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-5058119
in plus sunt si foarte comozi. poti sa bati pamantul in lung si-n lat cu ei, ca-n povesti.

| mihaelabr a răspuns:

As purta cu cea mai mare placere acesti balerini simpatici, la scoala sau in oras cu prietenii : http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-5058119

| xXdoareuXx a răspuns:

Mi-au placut toate acele modele...dar cea care mi-a placut cel mai mult este http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-cu-platforma-toc-si-tinte-3835085, i-as purta la banchetul din vara, chiar acum putin timp mi-am cumparat o pereche aproape identica, dar astia roz deja m-am gandit cu ce i-as asorta....sunt extrem de draguti :X

| alle332 a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577

Acestia imi plac, ia's purta cand ies cu familia in oras, deoarece sunt foarte eleganti si merg asortati la aproape orice. Imi plac si mi'as doriii foarte mult!

| ThєOηlyOηє a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577 Acestia sunt foarte draguti! Sunt o impatimita a pantofilor si i-as purta oricand la o tinuta casual

| SiMpLa a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/botine-din-velur-cu-platforma-si-toc-3851168 aceaste botine din velur cu platforma si toc imi plac mult, le-as purta in vacanta sau la o plimbare in parc cu iubitul

| Andreeaツ a răspuns:

Modelul acesta îl prefer cel mai mult
http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577
Hmm, i-aş purta în orice zi de vară în care soarele zâmbeşte pe deplinn :)

| Parisblue a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-casual-5116448
Mi se par neobisnuiti si interesanti.

| JustMusic a răspuns:

I-as purta pe toti, ii prefer pe acestia : http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-casual-5116448. I-as purta zi de zi peste tot cu mare drag au si o culoare superba si plus ca sunt atrasa de tot ceea ce sclipeste.

| katherine585 a răspuns:

Balerinii sunt confortabili si i-as purta oriunde, in oras, la plimbare, la scoala.
http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577

| Azµre a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/sandale-cu-aplicatii-metalice-5119481
Sexy pe piciorul prietenei după ce că e înaltă o fac și mai înaltă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună ziua!
Prefer pantofii cu toc.
Http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-cu-toc-3999332
Merg foarte bine la orice ocazii, sunt eleganţi, frumoşi.
O zi frumoasă!

| goleanuanisoara a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi plac pantofii http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-casual-cu-platforma-5155343,acest model mi-e foarte drag, imi place culoarea si au toc, eu fiind micuta, ma avantajeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577
Cred că pentru prima oară i-aş purta cu ocazia zilei mele de naştere.Mă gândesc că s-ar asorta perfect cu o rochie pe care tata a promis s-o cumpere. Dacă nu mi-o cumpără, îmi faceţi cadou şi-o rochie? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/botine-de-vara-cu-platforma-3817916 Sunt superbe! Si merg cu orice! Cu rochie, cu blugi, cu pantaloni scurti...Perfecti si pentru fiecare zi, si pentru o seara mai pretentioasa.

| NoSmile a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-cu-toc-3999272
Buna!
Imi plac foarte mult, si i-as purta la ziua mea de nastere, care se apropie atat cat si la fiecare ocazie speciala care se va ivi.
O primavara frumoasa!

| Cherilyn a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/botine-casual-de-dama-cu-strasuri-4007579 Le ador! :) Le-as purta pe afara, la un concert, sau intr-un pub asortandu-le cu o jacheta neagra din piele si accesorii metalice.
Dar imi plac si balerinii acestia, pentru ca au o culoare vesela. Numai buni de purtat vara! http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577

| Okami23 a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-5058119
sunt foarte frumosi, negru cu verdele acela, care este culoarea mea preferata, frumosi pantofii.
I-as purta peste tot, cred ca sunt foarte comozi

| ihacoswhy a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577 - Balerini portocali decupati de dama, confectionati din piele ecologica de calitate se potrivesc perfect cu rochia pe care o s-o port la petrecerea din aprilie.

| ioana21S a răspuns:

Http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-cu-toc-3999332 Accest model e frumos de tot.I-si purta cu ocazia zilei de 8 martie (2014)la o iesire in club cu fetele.Toata lumea o sa ma intrebe de unde i-am cumparat iar eu o sa le spun ca datorita concursului de pe TPU. ii am :D

| Chøço a răspuns:

Buna! Mi-au placut aceasta pereche de pantofi http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-decupati-5092577. Nu ii vreau pentru mine, ci pentru mama. Am vazut ca i-au placut.

Multumesc! Sa aveti o primavara fericita!