| Alex a întrebat:

Conform religiei crestina ortodoxa rasariteana, ce sa intampla dupa moarte?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nici macar religia crestina ortodoxa rasariteana nu a reusit sa gaseasca o modalitate de a se lupta cu natura.
Dupa moarte, ori putrezesti si ingrasi pamantul, ori devii o mana de cenusa intr-un borcan de ness.

| NickiMinaj a răspuns:

Woooooooooooooooow laughing Nu stiu conform religiei etc., dar practic nu m-as baza sa ma reincarnez in vreun bancher/afacerist intr-ale prelucrarii de petrol.