| monionofrei a întrebat:

Considerati ca e frumos ca o colega sa nu salute o alta colega pretinzand ca aceasta a tipat la ea desi si ea a tipat la aceasta colega la randul ei?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu e problema ei că cealaltă are altă opinie. Fiecare cu opinia lui. În lumea asta rar e ceva reciproc(mă refer la relații interumane).

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fiecare salută pe cine vrea.

| monionofrei explică (pentru T0T):

Intre colegi, nu e frumos sa ne salutam unii pe altii sau avem motive sa ne credem superiori?

| T0T a răspuns (pentru monionofrei):

Dacă nu saluți nu înseamnă că te simți superior sau nu, ci că persoana respectivă nu există pentru tine. Și mie mi-au displăcut niște colegi care nici nu meritau salutați. Nu tu îți alegi colegii.

| monionofrei explică (pentru T0T):

Pai,in cazul asta ar trebui sa fie reciproc.Nici pentru colega cealalta nu trebuie sa mai existe prima.

| T0T a răspuns (pentru monionofrei):

Nu e problema ei că cealaltă are altă opinie. Fiecare cu opinia lui. În lumea asta rar e ceva reciproc(mă refer la relații interumane).