| MrNuggets a întrebat:

Considerati ca un iPhone de culoare mov e doar pentru femei?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Eu asa am mov laughing pentru ca la 14 pro aia e singura culoare asa mai frumoasai sa-i zic.
Am luat o chestie transparenta, asta sa se vada laughing pentru ca de nu se vede, culoarea nu mai are nici un farmec, iei orice culoare.
Ba eu ma gindeam sa il tiu fara nici o husa, desi am una f slim si eficienta, parca fara nimic arata mai bine.
Nu pentru culoare, zic asa in general.Chestia e ca il cam poti scapa pe jos, eu deja l-am scapat de cateva ori laughing dar daca nu e distanta mare, asa ceva urme sau semne este in regula, mai ales daca vrei sa tii acel telefon multi ani.

Asta cu culoarea e pentru cei care vind telefoane, parca is mai cautate astea culori genul asta.
Inainte era ala roz mai cautat, acum e tot la fel, dar mai e si asta Violet.
Culorile is culori, nu cred ca is culori pentru femei sau pentru barbati, dar unia, putini, la numarl mai gindesc si asa.
Eu vad barbati cu masini, haine toate culorile, ba si cu pink camasa la barbati, chiar si eu am o camasa asa si nimeni na comentat nimic.

La restul de iPhone ai mai multe culori sa alegi, dar la ala 14 pro is doar 3 culori asa ca eu am ales asta violet

| Holiday a răspuns:

Nu. Dar oricum nu prea conteazaculoarea, ia-i o husa care nu e transparenta, daca te streseaza ca e mov.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nici vorba. Fie bărbat, fie femeie dacă ii place culoarea asta, foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am văzut până acum iPhone mov.

| MrNuggets explică (pentru anonim_4396):

Sunt o grămadă, toate de la 11 in sus

| 4evergentleman a răspuns:

Ii pui husa și probleme e rezolvată. După unii e de femei după alții nu care sunt mai open mind