| ĐǿŁŁY a întrebat:

Credeti ca au meritat Diana si Valentin "Marele Premiu" sau l-ar fi meritat celalalt cuplu?
:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru claudiea79 trebuie ca sa fi frumos ca sa castigi ceva si daca ai urmarit emisiunile poate ca ai vazut ca Lucian si Cristina s-au casatorit ca sa castige marele premiu ca sa isi ia si ei o casa.parca la inceput Cristinei nu i-a placut deloc de Lucian si brusc cand s-a apropiat marea finala si auzind ce suma e in joc se iubeau la disprare si de accea s-au si casatorit

1 răspuns:
| claudiea79 a răspuns:

Celalant cuplu il meritau sint mai tinerii mai frumosi. am vazut emisiunea. au zis ca aveau nevoie de o casa sint tinerii nu au de unde sa isi ia casa. trebuia sa cistige celalalt cuplu. nu valentin di diana. am fost dezamagita.cred ca a fost emisiunea aranjata