| KidDu` a întrebat:

Credeti ca daca ne reprezenta Luminita Anghel, Tony Tomas, Adrian Piper cu melodia Save Their Lives puteam lua locul 1 sau 2 la eurovision 2010 big grin?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Nu. Mi s-au parut melodii de genul care semanau ce cea care ai spus`o tu si nu au ajuns atat de departe.

Ceilalti au apreciat mai mult melodia cantata de Paula Seling & Ovi.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Un NU hotarat, desi o apreciez foarte mult pe Luminita si melodia lor mi-a placut. Paula cu Ovi au facut tot ce se putea in situatia data. applause

| gabriela a răspuns:

Mai mult, mai bine.eraimposibil de facut! trebuia sa luam locul unu, daca era votul normal!

| Just a kid a răspuns:

Nu-ti ajunge locu 3?:-o cand eram pe locu 5 am numarat de 3 ori ca numi venea sa cred si cand am vazut ca suntem pe 3 ma rugam sa se termine cu votatullaughing