| Marya_Mery_1988 a întrebat:

Credeti ca daca se va schimba guvernu am avea o viata mai buna?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viata mai buna o poti face tu daca esti o fire optimista.

| luiza a răspuns:

Daca vom gasi un guvern care sa conduca pentru tara si nu pentru ei poate ca da am duce o viata mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vom trai in lux dar pentru inceput poate ne va fi mai bine pentru ca o sa incerce sa demosntreze ceva, asa ca pentru inceput ca sa se umfle in pene. Parerea mea. Dar, eu spun sa nu asteptam noi sa schimbe guvernul pentru ca pana atunci mai este asa ca trebuie sa ne luam noi viata in maini si sa fugim cat vedem cu ochii.