| BlueByMe a întrebat:

Credeti ca e normal/bine sa dai de ziua de nastere a cuiva bani?

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Da, este ok. Asa isi poate cumpara ce isi doreste. Daca nu sti ce cadou sa ii iei, decat sa cumperi ceva ce nu ii place sau are deja si tu nu sti asta, mai bine ii dai banii.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta se da cand nu ai timp sa ii iei cadou.Sau cand nu ai chef sa cumperi un cadou, te duci il bati pe umar pe sarbatorit bagi o scuza tare si ii pui banii la buzunarhee hee
E o metoda bunawinking

| Cσσкiє a răspuns:

Da, dacă îi cumperi un lucru care îţi place ţie s-ar putea să nu-i placă lui, nu toţi avem gusturile la fel. Aşa, îşi poate cumpăra ce doreşte, în limita sumei pe care i-ai dat-o.

| a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui .

| stefanboghean98 a răspuns:

Eu cred ca e bine pentru ca cel sarbatorit poate sasi cumpere ce vrea. Minima (zic eu) e de 50ron (500 de mii)