| Doar eu_5952 a întrebat:

Deci eu nu prea inteleg:nu ar fi normal ca la ziua cuiva(in oras) sa-ti faca el cinste? Adica eu am fost la ziua cuiva si nu prea aveam bani foarte multi la mine si...la nota de plata... m-am imprumutatcrying

8 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Ehh, lasa nu trebuie sa pui la suflet, ii dai many inapoi si este OK, iar cand mergi undeva i-a mai multi bani cu tine.Noroc!

| aangelia a răspuns:

Pai da, nu prea e normal. Asa mi s-a intamplat si mie odata, si eu planificasem sa dau banii aia undeva, dar i i-am dat ei. Nu e prea frumos si bine ce fac ei...

| ELD a răspuns:

Ba da, asta este un gest frumos[este ziua ta, cinstestioh go on ]... urat din partea celui care a facut acest gest[nesimtireoh go on]

| NoAntidote a răspuns:

Nu`i nimic. ii vei da banii inapoi persoanei respective!
nu`ti trebuie foarte multi bani.nu trebui sa "arunci cu eii"laughinglaughing daca pot spune asa! laughing iti iei necesarul!winking
nu e ceva rusions sa imprumuti bani de la cineva!
asa ca nu`ti fa griji:*:*
si data viitoare sa ai un pic mai multlaughing[pentru orice eventualitate]

:*:X

| Robert_3357 a răspuns:

Te`a vazut mai fraier laughing
Trebuia sa te ridici sa pleci happy

| Fleur a răspuns:

Wai ce prostie. te invita in oras si platesti tot u? mai ales ca era si ziua lui. Am intalnit si eu persoane.asta e...educatiathinking

| Nike31 a răspuns:

Nu-i nimic grav, daca sunte-ti prieteni el te va intelege. Aceasta s-a intimplat si la mine.

| ayacata a răspuns:

Ba da asa e normal...sa faca el cinste si eu m-am dus la ziua cuiva si am platit si filmu si mancarea... Dar poate acea persoana nu stie chestia astalaughing