| Anonimul3315 a întrebat:

Credeti ca exista un stil de modulator de voce? Un program sau un stil de microfon cu care sa iti schimbe vocea? Adica daca vorbesti in microfonu ala sa ai vocea asa cum ai setato.Nu zic acum ca iti setezi vocea cu niste butoane la gat ca nu suntem saiborgilaughing. Sa setam la microfonu ala sa fie glasu mai gros, subtire. Un baiat sa faca niste videouri cu un joc si sai sperie pe aia care se uita ca are voce de robot sau unu vrea sa pacaleasca pe ceilalti si tot face videouri cu un joc si isi face vocea de fata laughing.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul3315 explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Ca sa imi pacalesc prietenul.Imi fac voce de fata si la inceput vb cu el cu vocea normala si asa il pacalesc. Ii zic:,, Prietene vreau sa fiu fata si stiu o incantatie pentru asta ma duc sa o fac". Dupa vin peste 2 minute si bag modulatoru de voce si bag vocea de fata si ii zic,, Prietene mi sa indeplinit dorinta! Sunt fata!". Sau ii zic ca e un luptator celebru la mine in casa si cand el imi va zice ca nu crede dupa bag vocea mai groasa si zic:,, Spui ca nu exist? Voi veni la tine in mai putin de 5 minute. O sa ploua cu durere! Ha ha ha! Nu ti sar parea si tie tare?

Răspuns utilizator avertizat