| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Credeti ca fiecare vis semnifica ceva? Ca un vis este ca un semn care te avertizeaza in legatura cu lucruri care se pot intampla in lumea reala?
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Mie imi place sa cred, ca doar visele in care ne este bine sunt semnelove struck pentru ca in general ce am visat de bine mi s`a km intamplat...Am uneori vise ingrozitoare, dar nu s`au intamplat, multumesc Lui Dumnezeu, niciodatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asa ceva, din simplul fapt ca visele nu sunt decat gandurile noastre din timpul somnului.

| GeOrGyGyO a răspuns:

Da exista vine care ar fi un fel de prevenire la ce ti se va intampla maine sa altacandva.Si eu am vise de genul asta da sunt de bine visele mele si in general mi se indeplinesc!