| Paulicamm a întrebat:

Ce parere aveti despre telekinetica? Credeti ca e reala?

5 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Da cred, chiar in rusia s`a creat un fel de casca care amplifica puterea mintii telekinetica happy

| marycroitor a răspuns:

Telekinezia poate fi folosită pentru a muta ori a modifica starea fizică a unui obiect, ori pentru a influența diferite sisteme tehnologice(semafoare, generatoare de numere etc). Scepticii afirmă că telekinezia nu există cu adevărat și e doar o metodă de fraudă, de înșelătorie - asta chiar dacă persoanele ce dobândesc aceste puteri vin cu explicații ce au o bază reală solidă.
EU CRED CA DA DEOARECE SI ISUS A SPUS,, DACA ATI AVEA CREDINTA CAT UN BOB DE MUSTAR ATI MISCA MUNTII DIN LOC,,

| Paulicamm explică (pentru marycroitor):

Multumesc fff mult
mai astept raspunsuri si daca nu-s asa faine iti dau funda

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru marycroitor):

Dar ce legatura are Iisus cu stiinta? Nici una era prost.

| marycroitor a răspuns:

Iti recomand filmul,, the secret,,