| tiranul a întrebat:

Credeti ca in ziua de azi poti avea succes (si o cariera buna) fara sa faci o facultate? Eu cred ca da.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu ajutor, sigur.

| Sofer a răspuns:

Important e sa ai bac-ul si dai la politie la Campina si o sa devii politist. Un serviciu de viitor stabil. Daca nu te incadrezi sau nu reusesti sa treci probleme nu o sa devii politist si o sa lucrezi la carefour sau pe tir.

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă eşti foarte talentat, munceşti şi are cine să te ajute.Sau te naşti într-o familie cu mulţi bani.

| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta poti in anumite domenii.