| ChangeYourLife a întrebat:

Credeti ca numele Leila e un nume urat? Vreau sa imi raspundeti din perspectiva voastra.

10 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Dupa parerea mea e un nume frumos. Dar e important daca tie iti place nu altorahappy

| Wøodenpints a răspuns:

Care părinte și-ar bate joc de propriul său copil punându-i numele ăsta oribil?

Mie-mi sună mai mult a nume de câine.

| MaliciousDeath a răspuns:

N-ar suna mai bine Layla ori Leya? Se aseamana destul de mult.Nici asta nu-i groaznic, dar...meh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, e un nume groaznic, dar nu te intereseaza parerea mea.

| lalaballet a răspuns:

Nu! mi-am numit una din pisicute asa

| Kariin a răspuns:

Nu. Suna foarte bine "Leila"! Imi place.

| downdl a răspuns:

De obicei omul face numele

| Cristina64 a răspuns:

Buna! Personal, mi se pare un nume foarte frumos!happykisslove struckpuppy dog eyes...Este deosebit, nu multe fete au numele asta! Ar trebui sa fi mandra!happywinking

| MihaelaMih a răspuns:

Mie imi place. Nu trebuie sa ne placa noua, trebuie sa-ti placa tie. Fiecare nume e frumos in felul sau.