| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca pasiunile sunt obiceiuri de care nu am putut avea parte in trecut din cauza anumitor situatii si reguli impuse de oameni? Nu ma refer la pasiuni care tin de spiritul de turma,si nici la dependențe,ci la pasiunile naturale, venite din inima.Ce inseamna pentru voi pasiuni?

3 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Păi pasiunile pentru mine sunt nişte hobby-uri. Ador să desenez, şi să cânt!

Răspuns utilizator avertizat
| Idkidk a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Păi îmi place, şi pentru că am talent, îmi vine din inimă, şi nu pot explica în cuvinte.