| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Credeti ca pe viitor vor exista tornade si in Romania? In sensu ca vom avea si un sezon al lor.

8 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Se prea poate si asta. E posibil orice, doar ca asta implica schimbari majore si prin urmare daca viitorul ne va rezerva si astfel de capricii ale vremii, atunci el nu cred ca va fi unul tocmai apropiat.
Vorba aceea: Om trai si om vedea...

| denisa_2911 a răspuns:

Cu siguranta vor fi, la cat de buni suntem ar trebui sa nici nu mai existam. Daca citesti Biblia 100% afli mai multe si ceea ce te intereseazahappy

| kaTTsu a răspuns:

Se prea poate, dar totusi sa fim realisti, in fond nu ar permite domnul Basescu asa ceva nu-i asa?
Daca pentru un simplu bat de ureche cu care s-a zgariat in interiorul acesteia, s-a dus pana la Viena si cand a venit in vizita cu toata presa dupa dansul spre sinistrati, a venit numai cu reprosuri...
HALAL GUVERN

assiris
| assiris a răspuns:

Sunt convins

| Anileda a răspuns:

Da, vor fi si la noi asa ceva.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Safir, domnul Basescu ce sa zic, sti tu, nu il intereseaza de fapt, ce se intampla, da doar dovada ca l-ar interesa, intr-un interviu a zis ca, vor trebui sa fie puse asigurari pe case si una o zis ca are doar 2 milioane pensie si face el cati ani ati lucrat? Face ea ca 12, si face el putin pentru o viata de om, acum de unde sa stie el de ce nu o lucrat mai mult femeia respectiva? asa este.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Da denisa cred ca te referi la Apocalipsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt sigur