| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca blogurile mai au viitor? Cel putin in Romania

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, mai degraba vlogguri. Lumea nu mai e interesata de citit. Mie imi place sa citesc insa bloggurile nu le-am agreat niciodata, mi se par in mare pierdere de timp pentru ca nu ai garantia ca informatia aia e serioasa si poate fi luata drept buna, de cele mai multe ori sunt doar pareri neargumentate cu care nu vad rostu sa-mi pierd timpul

| Miauti a răspuns:

Da! degeaba pronunti un cuvant daca nu sti cum se scrie happy

| Andreeush a răspuns:

Da.

| simonsolcan a răspuns:

Poate,depinde de societatea din Romania.De exemplu cand intri pe Youtube omare parte din *urmaratori* sunt copii de sub 16 ani.