| MysticGirl a întrebat:

Credeti ca scoala e enervanta?

Răspuns Câştigător
| Izz a răspuns:

Nu prea.

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu.Cred că multe, prea multe lucruri pe care le învăţăm la şcoală sunt inutile.Prea multă teorie, deloc practică. E aiurea că la şcoală nu eşti învăţat nici măcar să coşi!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Enervanta, dar educativa si obligatorie. N-ai ce sa-i faci. Dar fara scoala ce ne-am face? Acolo invatam. Intr-adevar scoala poate fi si o pacoste, dar si ce te-ai face daca nu te-ai duce la scoala? @Handbal: Se refera la orele de curs, nu la pauze.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu, acolo ma intalnesc cu prietenii si invat lucruri noi!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Consider ca scoala este enervanta datorita unor profesori si a cursurilor neinteresante, dar este suportabila datorita orelor relaxante (ex: info, desen, civica -in cazul meu-) si a colegilor din scoala happy. Ehh, si a orelor petrecute departe de mama laughing

| camelia1812 a răspuns:

In unele cazuri daa. datorita unor profesori care isi bat joc pur si simplu de noioh go on niste oamenii dusii cu plutalaughing. infine.
apoi mai avem parte si de materii inutile.care nu ne ajuta la absolut nimicbig grin parerea mea
totusi. daca nu ar exista scoala am fi niste analfabeti, incapabili sa legam 2 frazelaughing, oamenii retrasi, fara nici un prietensigh

totusi scoala este utilabig grin
macar ne mai distram si noi laughing

| Actimel a răspuns:

Dupa mine. scoala nu e enervanta. profii mi se par cam enervantii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai cam este, chiar foarte mult, dar ce sa facem? Asta este, cate odata in vacanta, nu ti s-a intamplat sa vrei sa vi la scoala, sau in timpul scolii, nu ti s-a intamplat sa iti fie dor de vacanta? Intradevar scoala poate fi si o pacoste, dar daca nu ai aveao, vei ajunge gunoierul strazii, inteegi, de aia trebuie sa ne gandim ca poate fi si enervanta, dar trebuie sa o faci pentru propriul tau bine! Vacanta placuta!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba profii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, din simplu motiv ca te intalnesti cu prietenii.

xoxo, didi