| NoCharachter a întrebat:

Nu credeti ca ar trebui sa apara o categorie pentru Anime? E deja enervanta chestia asta straight face.

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

ar fi bună, dar am bizara impresie că s-ar discuta numai despre jonas, montana, viaţa dulce, high school musical şi d-astea

| ZEU93 a răspuns:

O categorie pentru Animeuri si una pentru Metin happy

| Saya_1767 a răspuns:

Nu.Ar trebui sa apara si pentru manele,hannah montana, selena gomez, michael jackson,rolling on the floorSi atunci ce am mai face?
Las' ca e bine asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate!` foarte des se vorbeste despre Anime straight face si eu cred ca ar trebui sa apara o categorie chatterbox e enervant!`