| cosmin986522 a întrebat:

Credeti ca se va da legea aia la vara cu dreptul de autor si o sa fie inchis facebooku, youtube si twiter? Asa am auzit ca s-ar putea intampla dar vad ca lumea nu e multumita. Ce credeti?

2 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Nu am auzit nimic despre asa ceva.
Cum sa le inchida? De ce? :O:O Stiu doar de fb ca exista aceea noua versiune "Timeline". Si asta cica era obligatorie de pe 4 februarie. Pai cum? Astia vor sa ne ia muzica si prietenii?:O:O Doamnee!
Fundita>?

| bibi4v a răspuns:

Sunt cam multe proteste in toata lumea. si la noi in tara sambata pe 11 se fac proteste anti ACTA. eu sper sa nu se adopte...sa nu ne cenzureze de tot. fundita?