| 21434325124523 a întrebat:

Salut
am vazut ca sunt pe internet sa cumperi vizite pentru site-ul meu credeti ca o sa mearga sau ca este o excrocherie(inselaciune)?
ca am mai vazut ca cineva cumparase vizionari la youtube si i s-a inchis contul credeti ca s-ar putea intampla si cu site-ul?
mersi

2 răspunsuri:
| bogabogdan a răspuns:

Salut, ar functiona dar sunt sanse de 60% sa te alegi cu site-ul suspendat.

| gogu69bz a răspuns:

Sunt o groaza de site-uri care ofera schimb de trafic dar nu recomand pentru ca le penalizeaza google
Continut de calitate
pagina Facebook
reclame
optimizare site
am scris si un articol despre cum se face
http://seo.izamar.ro/......na-google/