| RAY a întrebat:

Credeti ca umorul joaca un rol important in viata unui om?

4 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Daca nu stii sa faci haz de necaz, esti un om pierdut.
Cand toti rad de tine ai doua optiuni, sa te retragi in carapace si sa te simti ofensat sau sa razi mai tare ca toti ceilalti.
Prefer a doua varianta, e mai sanatoasa.

| FreddieM a răspuns:

CEL mai important rol. Buna dispozitie, pozitivismiul, atitudinea senina, sunt calea sigura spre o viata mai buna, spre reusite, spre partea cu plus a vietii.
Ca sa intelegi mai bine conceptul, imagineaza-ti contrariul in viata unei persoane.
Pace si vremuri mai bune.

| Dandinelle a răspuns:

DA! important e sa vezi totul cu putin de umor, sa poti sa razi de tine cand faci ceva prost si sa poti sa te relaxeziwinking

| Raizing a răspuns:

Sa razi si sa te simti bine, nu-i important, e esential -omului-
love struck love struck love struck